نشست بررسی مسائل و مشکلات پایانه میعانات گازی پارس جنوبی

١١:۴٠ - چهارشنبه ۸ تیر ١۴٠١


نشست بررسی مسائل و مشکلات پایانه میعانات گازی پارس جنوبی برگزار شد

نشست بررسی مسائل و مشکلات پایانه میعانات گازی پارس جنوبی با حضور مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران در عسلویه برگزار شد.

عباس اسدروز (سه‌شنبه، هفتم تیرماه) در نشست بررسی مسائل و مشکلات پایانه میعانات گازی پارس جنوبی اظهار کرد: پایانه میعانات گازی پارس جنوبی، پشتیبانی از تولید و صدور میعانات گازی پارس جنوبی را عهده‌دار است، به نحوی که برای تداوم صدور میعانات گازی، پایداری و جلوگیری از توقف تولید پالایشگاه‌ها، کارکنان این شرکت با توجه به تجربه، توانمندی و دانش سازمانی خود مأموریت‌ها را در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می‌دهند.

وی با اشاره به تحویل‌گیری پایانه زمینی و تأکید شرکت ملی نفت ایران برای توسعه فعالیت‌ها و بارگیری ایمن و به‌موقع افزود: باید برای این کار شرایط استاندارد، ایمنی و کمبود سرمایه انسانی و تهیه نرم‌افزار تخصصی کار مورد توجه قرار گیرد و نیازسنجی‌های مورد نیاز در اسرع وقت بررسی و برای دریافت مجوزهای لازم اقدام و پیگیری لازم انجام شود.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران به نقش‌آفرینی کارکنان در همه بخش‌ها و مدیریت‌ها به‌منظور تحقق اهداف و برنامه‌های صنعت نفت و شرکت اشاره و تصریح کرد: کارکنان در شرایط سخت آب‌وهوایی و در مناطق عملیاتی برای صیانت از تولید نفت و گاز تلاش می‌کنند و در مسیر توسعه کشور گام بر می‌دارند، ‌از این‌رو حمایت از این سرمایه‌های ارزشمند لازم است.

در این نشست مسائل مربوط به ساختار سازمانی منطقه با توجه به توسعه منطقه و افزایش حجم فعالیت‌ها، کمبود سرمیاه انسانی در بخش پایلوت، وضع پیمان‌های ترابری و غذای کارکنان و ایجاد امکانات رفاهی برای خانواده‌های کارکنان ساکن در منطقه بررسی و تصمیم‌های لازم گرفته شد.

منبع: شانا

 
منوی اصلی