تشریح اولویتهای برنامه ریزی تلفیقی مناطق نفتخیز جنوب

١۲:۴۳ - یکشنبه ١۸ آذر ۱۳۹٧
از سوی احمد محمدی؛

اولویتهای برنامه ریزی تلفیقی مناطق نفتخیز جنوب تشریح شدمدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب در نشستی اولویتهای مدیریت برنامه ریزی تلفیقی این شرکت را تشریح کرد.

احمد محمدی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب ضمن تقدیر از عبدالله موسوی، مدیر سابق برنامه ریزی تلفیقی این شرکت اظهار کرد: برنامه ریزی تلفیقی باید پروژه ها را از بالا به پایین پایش و در این خصوص منافع سازمان را بیش از پیش لحاظ کند.

وی افزود: بررسی اولویت بندی طرح ها و پروژه ها، استفاده بهینه از منابع مالی، در نظر گرفتن پروژه ها و برنامه های اولویت دار و تعیین تکلیف پروژه های فاقد اولویت و راکد باید در دستور کار برنامه ریزی تلفیقی قرار بگیرد.

وی در ادامه تکریم نیروی انسانی را از مهمترین اولویت ها عنوان کرد و گفت: برنامه ریزی تلفیقی علاوه بر پایش پروژه ها می بایست به نیروی انسانی توجه ویژه ای داشته باشد و تکریم نیروی انسانی را در بین کارکنان نهادینه کند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب بیان کرد: از این پس برای انتخاب افراد در سمت های مختلف طی یک فرآیند سیستم محور، شاخص های روانشناختی، فنی تخصصی و مدیریتی مد نظر قرار می گیرد.

فرید ادهمی، مدیر برنامه ریزی تلفیقی مناطق نفتخیزجنوب نیز در این مراسم گفت: وظایف ما در برنامه ریزی تلفیقی گسترده است و امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با ستاد و شرکت های بهره بردار و استفاده از تمامی ظرفیت ها، در راستای اهداف سازمان امور را پیش ببریم.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب در پایان این مراسم از تلاش های مهرزاد شکیب در دوران تصدی سمت رییس دفتر مدیرعامل تقدیر و برای علیرضا زمانی زاده سرپرست جدید دفتر مدیرعامل آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، آیین معارفه مدیر برنامه ریزی تلفیقی و سرپرست دفتر مدیرعامل این شرکت شنبه 17 آذر با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.


منبع: پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران